Spolupráca

Máte 50 a viac rokov? Pozrite sa s nami na výsledky analýz

Už od leta hľadáme spolu s Vami v našom regióne priestor pre lepšie zamestnanie sa ľudí po 50-tke (50+). Analýzy projektu Zamestnávanie 50+ na regionálnej úrovni, na ktorých ste sa podieľali aj vy, sa pomaly končia. Chceli by sme sa spolu s vami pozrieť na zaujímavé a miestami aj prekvapivé výsledky a závery niektorých analýz. Budeme sa venovať výsledkom dotazníka, ktorý vypĺňali 50+ z nášho regiónu, zaujímavým záverom osobnostného auditu, výstupom zo stretnutí s regionálnymi zamestnávateľmi, ako aj aktuálnej regionálnej ponuke vzdelávania pre 50+.

Pozývame vás dňa 27. novembra 2018 o 15:30 hod. do priestorov budovy Občianskeho združenia OZVENY na ulici Sama Vozára 154 v Hrachove (sídlo MAS MALOHONT) na predstavenie a diskusiu k výstupom našich analýz. Informovať a nahlásiť sa môžete do pondelka 26. novembra na tel. č. 0911 472 771 alebo mailom na kristina.furmanova@malohont.sk
Predpokladaný čas trvania stretnutia je cca 1,5 hod. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Projekt Zamestnávanie 50+ na regionálnej úrovni realizuje Centrum vzdelávania neziskových organizácií (CVNO), so sídlom v Banskej Bystrici. Partnerom projektu je Občianske združenie Vidiecky parlament na Slovensku (VIPA SK).

Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu.