Vitajte na stránkach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT!
Dnes je pondelok, 30. novembra 2020, meniny má Ondrej, Andrej
www.malohont.sk

Budúcnosť vidieckych oblastí - zapojte sa aj vy

Prípravy na budúce programové obdobie 2021 - 2027 sú v plnom prúde a európska sieť ELARD chce vypočuť aj hlasy z vidieckych regiónov všetkých členských krajín EÚ vrátane Slovenska.


Aj v mene našej MAS vás prosíme o súčinnosť a pomoc pri zbere informácií z vidieckych regiónov prostredníctvom dotazníka, ktorý môžete vyplniť do 30.06.2020 kliknutím sem (alebo na obrázok nižšie):

http://www.redr.es/recursos/encuestatemporal/index_sk.html

Dotazník je dostupný aj v slovenčine a jeho vyplnenie vám zaberie 5 - 10 minút.

 

 

Cieľom tohto prieskumu je získať informácie od miestnych aktérov a použiť ich pri rokovaniach na európskej úrovni. Prístup LEADER založený na spolupráci verejného a súkromného sektora môže v blízkej budúcnosti zohrať zásadnú rolu v zlepšovaní kvality života na vidieku, preto je dôležité zapojiť sa. Všetky odpovede budú vyhodnotené a postupne zverejňované prostredníctvom rôznych informačných kanálov siete ELARD a jej partnerských organizácií.


Dotazník pripravila európska sieť ELARD (Európske združenie LEADER pre rozvoj vidieka), ktorej členom je aj Národná sieť MAS SR a prostredníctvom nej aj naša MAS. Za jeho vyplnenie ďakujeme.


publikované: 23. júna 2020
prečítané: 932 krát

Krátke novinky

Odkazy
odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

Web stránka Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, o. z. bola vytvorená v rámci projektu Dajme o sebe vedieť spolufinancovaného Banskobystrickým samosprávnym krajom
XHTML 1.0, CSS 2.0, optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a vyššie
HTML valid CSS valid
(c) Miestna akčná skupina Malohont 2008