Vitajte na stránkach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT!
Dnes je sobota, 11. júla 2020, meniny má Milota
www.malohont.sk

Pripravujeme Gemersko-Malohontský trh

Na sobotu 22. júna 2019 chystáme pre vás Gemersko-malohontský trh v rámci 1. ročníka multižánrového festivalu FRAJ v Rimavskej Sobote, preto nebude obyčajný, ale frajerský. Prihlasovanie výrobcov prebieha do 06.06.2019.

 

Elektronická prihláška tu: https://forms.gle/AbJKR7MbwpMnejub9

Všetky potrebné informácie nájdu výrobcovia na plagáte nižšie.

 

Na jednom mieste si budete môcť zakúpiť poctivé produkty z regiónu Gemer-Malohont ako med, včelí peľ, ríbezľové víno, Muránske buchty, textilné a rezbárske výrobky či prírodné mydlá a šampóny priamo od ich výrobcov.

Trh sa koná v priestore nádvoria Čierny orol na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Ide o jednu z lokalít v centre mesta, kde sa v dňoch 20. - 22.06.2019 uskutoční 1. ročník mestského multižánrového festivalu FRAJ, ktorý odštartuje leto pod hviezdami hudobnými koncertmi, divadlom, filmami, videomappingom, diskusiami či dobrým jedlom.

 

"Program festivalu je zostavený tak, aby si na svoje prišli priaznivci hudby, filmu, divadla, ale aj výtvarného umenia či literatúry. Z hudobných hostí vystúpi Katka Máliková, Billy Barman, Vec a Škrupo s kapelou, no tešiť sa môžete aj na diskusiu s Danielom Majlingom či divadelné zoskupenie Odivo." avizuje jeden z autorov myšlienky Tomáš Bálint z Mestského kultúrneho strediska v Rimavskej Sobote. Ako ďalej uvádza, festival prepojí obľúbené mestské lokality do jedného celku a umožní tak návštevníkom z celého Slovenska naplno precítiť atmosféru mesta a jeho jedinečných zákutí. Priamo v srdci Rimavskej Soboty tak na 3 dni vyrastie frajerský letný festival plný umenia a predovšetkým slobody, ktorá je témou tohto ročníka multižánrového festivalu.

 

Program festivalu FRAJ: www.fraj.sk

 

Organizátorom festivalu je Mestské kultúrne stredisko v Rimavskej Sobote.

 


publikované: 29. mája 2019
prečítané: 738 krát

Krátke novinky

7. mája 2020 o 15:31

NOVÉ: Aktualizovali sme Harmonogram výziev na rok 2020 - nájdete ho TU.

10. januára 2020 o 11:13

Aktualizovali sme pre vás Kalendár podujatí na JANUÁR - FEBRUÁR 2020 - nájdete ho TU.

9. januára 2020 o 16:20

NOVÉ: Podujatia v Malohonte 2020 alebo výber podujatí v regióne Malohont a jeho okolí na rok 2020 nájdete TU.


Odkazy
odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

Web stránka Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, o. z. bola vytvorená v rámci projektu Dajme o sebe vedieť spolufinancovaného Banskobystrickým samosprávnym krajom
XHTML 1.0, CSS 2.0, optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a vyššie
HTML valid CSS valid
(c) Miestna akčná skupina Malohont 2008