Vitajte na stránkach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT!
Dnes je streda, 17. júla 2019, meniny má Bohuslav
www.malohont.sk

Výročná správa MAS za rok 2017

Prinášame vám elektronickú verziu výročnej správy Miestnej akčnej skupiny MALOHONT za rok 2017, v ktorej nájdete zhrnutú činnosť a hospodárenie MAS za predchádzajúci rok. Členom MAS a spolupracujúcim organizáciám pošleme čoskoro aj tlačenú verziu.


V čase, kedy podpora MAS na Slovensku zlyhala na opakovane zrušených, nedostatočne pripravených a komplikovaných výzvach a podpora MAS na krajskej úrovni nefungovala vôbec (ale intenzívne sa na nej pracuje), podržali činnosť Miestnej akčnej skupiny MALOHONT všetky obce zahrnuté do jej územia.

Preto naše poďakovanie za podporu rozvoja regiónu Malohont v roku 2017 patrí najmä mestu Hnúšťa a obciam Babinec, Budikovany, Čerenčany, Dražice, Drienčany, Ďubákovo, Horné Zahorany, Hostišovce, Hrachovo, Hrnčiarska Ves, Hrnčiarske Zalužany, Hrušovo, Chvalová, Klenovec, Kraskovo, Kociha, Kokava nad Rimavicou, Kružno, Kyjatice, Lehota nad Rimavicou, Lipovec, Lukovištia, Nižný Skálnik, Ožďany, Padarovce, Poproč, Potok, Rimavská Baňa, Rimavské Brezovo, Rimavské Zalužany, Rovné, Selce, Slizké, Sušany, Šoltýska, Španie Pole, Teplý Vrch, Utekáč, Veľké Teriakovce, Veľký Blh, Vyšný Skálnik a Zacharovce.

Samotná finančná podpora by však bola zbytočná, ak by nebolo aktivity zo strany našich členov a dobrovoľníkov MAS, ktorí sa podieľajú na realizácii aktivít MAS a na šírení jej dobrého mena. Ďakujeme, veľmi si to vážime.

 

Pre listovanie v elektronickej verzii kliknite na obrázok:publikované: 15. júna 2018
prečítané: 677 krát

Krátke novinky

3. júla 2019 o 11:36

Aktualizovali sme pre vás Kalendár podujatí na JÚL 2019 - nájdete ho TU.

4. júna 2019 o 21:47

Aktualizovali sme pre vás Kalendár podujatí na JÚN 2019 - nájdete ho TU.

2. mája 2019 o 20:19

Aktualizovali sme pre vás Kalendár podujatí na MÁJ 2019 - nájdete ho TU.


Odkazy
odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

Web stránka Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, o. z. bola vytvorená v rámci projektu Dajme o sebe vedieť spolufinancovaného Banskobystrickým samosprávnym krajom
XHTML 1.0, CSS 2.0, optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a vyššie
HTML valid CSS valid
(c) Miestna akčná skupina Malohont 2008