Vitajte na stránkach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT!
Dnes je nedeľa, 17. decembra 2017, meniny má Kornélia
www.malohont.sk

Výročná správa MAS 2016

Prinášame vám elektronickú verziu výročnej správy Miestnej akčnej skupiny MALOHONT za rok 2016, v ktorej nájdete zhrnutú činnosť a hospodárenie MAS za predchádzajúci rok. Členom MAS a spolupracujúcim organizáciám posielame aj tlačenú verziu.

 

V čase, kedy podpora miestnych akčných skupín na Slovensku zlyhala na opakovane zrušených a nedostatočne pripravených výzvach, podržali činnosť Miestnej akčnej skupiny MALOHONT všetky obce zahrnuté do jej územia, preto naše poďakovanie patrí mestu Hnúšťa a obciam Babinec, Budikovany, Čerenčany, Dražice, Drienčany, Ďubákovo, Horné Zahorany, Hostišovce, Hrachovo, Hrnčiarska Ves, Hrnčiarske Zalužany, Hrušovo, Chvalová, Klenovec, Kraskovo, Kociha, Kokava nad Rimavicou, Kružno, Kyjatice, Lehota nad Rimavicou, Lipovec, Lukovištia, Nižný Skálnik, Ožďany, Padarovce, Poproč, Potok, Rimavská Baňa, Rimavské Brezovo, Rimavské Zalužany, Rovné, Selce, Slizké, Sušany, Šoltýska, Španie Pole, Teplý Vrch, Utekáč, Veľké Teriakovce, Veľký Blh, Vyšný Skálnik a Zacharovce.

Samotná finančná podpora by však bola zbytočná, ak by nebolo aktivity zo strany našich členov a dobrovoľníkov MAS, ktorí sa podieľajú na realizácii aktivít MAS a na šírení jej dobrého mena. Ďakujeme, veľmi si to vážime.

 

Pre listovanie v elektronickej verzii kliknite na obrázok:


publikované: 4. augusta 2017
prečítané: 153 krát

Krátke novinky

3. augusta 2017 o 02:32

Aktualizovali sme pre vás Kalendár podujatí na AUGUST 2017 - nájdete ho TU.

5. júla 2017 o 01:13

Aktualizovali sme pre vás Kalendár podujatí na JÚL 2017 - nájdete ho TU.

2. júna 2017 o 09:03

Aktualizovali sme pre vás Kalendár podujatí na JÚN 2017 - nájdete ho TU.


Odkazy
odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

Web stránka Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, o. z. bola vytvorená v rámci projektu Dajme o sebe vedieť spolufinancovaného Banskobystrickým samosprávnym krajom
XHTML 1.0, CSS 2.0, optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a vyššie
HTML valid CSS valid
(c) Miestna akčná skupina Malohont 2008